Adoracja Najświętszego Sakramentu umocnieniem rodziny – ostatni czwartek miesiąca

Przy współpracy z Krajowym Ośrodkiem Duszpasterstwa Rodzin pragniemy zachęcić do modlitwy wszystkie małżeństwa i rodziny naszej Parafii, aby w ramach przygotowania do Światowego Spotkania Rodzin podjęły adorację Najświętszego Sakramentu.

Zachęcamy do skorzystania z comiesięcznych adoracji, które potrwają do czerwca 2022 roku. Spotkania modlitewne będą odbywać się w każdy ostatni czwartek miesiąca po Mszy Świętej wieczornej do godz. 2000

Chcemy zaprosić małżonków, aby razem poświęcili czas Jezusowi, odkrywając, jak bardzo jest On bliski.

Czas adoracji Najświętszego Sakramentu jest też okazją, aby Jezusowi powierzyć rodziny, dzieci, oddać wszelkie radości i troski.

Jesteśmy przekonani, że systematyczna rodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu pomoże odbudować właściwe relacje w rodzinie.

Previous Post