Wizyty duszpasterskie – kolęda 2022

1. Drodzy Parafianie ze względu na sytuację epidemiologiczną i ciągłe niebezpieczeństwo, jakie wynika z obecnej sytuacji – KOLĘDA 2022, czyli wizyty duszpasterskie nie odbędą się w tradycyjnej formie.
Nie chcemy narażać Wiernych.
Zdajemy też sobie sprawę, że ludzie, nawet rodziny są podzieleni, co do kwestii bezpieczeństwa, dlatego też nie chcemy być przyczyną nieporozumień czy niepotrzebnej kłótni.

2. Wszystkich Wiernych, którzy pragną przyjąć Boże błogosławieństwo do swojego domu oraz otrzymać dar modlitwy, zapraszamy i zachęcamydo udziału we Mszach Świętych, które będą zorganizowane specjalnie w tym celu.

3. Msze Święte kolędowe rozpoczniemy odprawiać od 03.01.2022 i na konkretny dzień będziemy zapraszać rodziny według ulic.
Harmonogram ulic został wywieszony w gablocie i jest dostępny na stronie parafialnej (poniżej).

4. Każda Msza Święta kolędowa będzie transmitowana przez nasz kanał YouTube, aby wszyscy mogli być uczestnikami modlitwy i wspólnie śpiewać najpiękniejsze POLSKIE KOLĘDY.

5. Za każdą ofiarność w tym trudnym czasie składamy: Wielkie Bóg Zapłać.
Każdy, kto by chciał pomóc Parafii i złożyć ofiarę udostępniamy możliwość przelewu bankowego na numer konta:

z dopiskiem
: Kolęda