Kancelaria parafialna jest czynna:
W ciągu roku w tygodniu (od poniedziałku do piątku) po wieczornej Mszy Świętej około godz. 1830
Podczas wakacji, tzn. w lipcu i sierpniu (od poniedziałku do piątku) około godz. 1930
Jeśli liturgia przedłuża się z racji nabożeństwa – prosimy cierpliwie zaczekać.
Kancelaria jest nieczynna w sobotę, niedzielę, uroczystości i święta.

* ewentualne zmiany wynikające z obowiązków duszpasterskich lub zdarzeń losowych zamieszczone będą w ogłoszeniach parafialnych.

Biuro parafialne mieści się w budynku plebanii przy ul. Wielkopolskiej 3-5 (obok kościoła).

Ważna uwaga!
Wszystkie dokumenty kancelaryjne oraz potrzebne informacje wydaje się i udziela tylko osobom, dla których są przeznaczone.
Prosimy nie załatwiać spraw za kogoś innego.

Za otrzymane dokumenty można złożyć dowolną ofiarę na utrzymanie kancelarii i potrzeby Parafii.
Jesteśmy w Programie Polska Bezgotówkowa.
Zachęcamy do składania ofiar przez terminal płatniczy, który w niedzielę jest dostępny w zakrystii, a w tygodniu w kancelarii parafialnej.

Zobacz czy należysz do Parafii
Granice administracyjne
:

ul. Bocheńska, Bronowicka, Chęcińska, Częstochowska, Czortyńska, Dębicka, Grybowska, Jarosławska, Jasielska, Kamiennogórska, Kielecka, Kosmonautów (206-318), Kościańska, Krzeszowska, Limanowska, Łukowa, Małopolska, Miechowska, Mieroszowska, Nowosądecka, Nowotarska, Olkuska, Opoczyńska, pl. Ciesielski, pl. Kaliski, Podhalańska, Przemyska, Rabczańska, Radomska, Rajska, Rawicka, Rzeszowska, Tarnowska, Wielkopolska, Wschowska, Zakopiańska, Złotnicka, Żwirowa, Żywiecka.